KURUMSAL

Hizmetlerimiz

Tekne Tasarımı
1987 yılında kurulan Tansal Marine, kişiye özel tekne tasarımı yapmaktadır. 3 oda 1 salon ya da 2 adet master çift kişilik kamara, 1 suit kabin mutfak gibi müşteri isteğine bağlı özellikler, iç dizaynlar firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız "Tansal markası" ile tasarladığı ve yaptığı tekneleri için, müşterilerine ömür boyu garanti hizmeti vermektedir. Dürüst hizmet politikasını benimseyen Tansal Marine , satış sonrası müşterileri için 7/24 teknik servis göndermektedir. Firmamızın uzman personeli dünyanın neresinde olursa olsun satış sonrası teknik destek sunmaktadır.

Distrübitörlükler
Firmamız su motorları, su sporları malzemeleri, şişme deniz malzemeleri, şişme sörf malzemeleri, deniz aksesuarları gibi ürünleri üreten lider markaların Antalya Bölge Distrübitörlük'ünü yapmaktadır. Tansal Marine, Suzuki Marine, Yamaha, Yanmar, Hydroslide, Volvo Penta, Azure, Senafox, Parsun, Mariah, Aquaglide, Lalizas, Martek, Future Beach, Zodiac, Northstar, Pegasus Parasails, Seapro, Connely, Jobe, Sportstuff, Seamaster markalarının ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Eğitimler
Tansal Marine, müşterilerine pek çok konuda teknik eğitim vermektedir. Firmamız arzu eden müşterilerini uzmanlar aracılığıyla dalış konusunda eğitmektedir. Dalış sporunun temel teknikleri her yaştan insana anlatılmaktadır. Tansal Marine eğitimlerinin içeriğini genişleterek, sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmiştir. Proje'de 7'den 70'e her yaşa dalış, yüzme ve su sporlarını öğretmiştir. Bunun dışında, denizcilik ve su sporları konusunda deneyimli çalışanlarımız, firmamız müşterileri için satın alınan ürünlerin teknik temel özelliklerini anlatmaktadır.

Dalış Eğitimleri
Tansal Marine İtalyan markası olan Mares'in dalış malzemelerinin bölge distrübitörüdür. Temsil ettiği markaların hizmetinin sağlanması konusunda titizlikle davranan firmamız, satış sonrası teknik desteğini sürdürmektedir. Dalış malzemeleri satan firmamız, dileyen müşteriler için dalış eğitimleri düzenlemektedir. Dalış konusunda uzman eğitmenler Tansal Marine bünyesinde 2001 yılından beri, rüzgar sörfü ve dalış eğitimleri vermektedir. Antalya Bölgesi'nde bulunan Tansal Marine su sporları istasyonlarında otelde konaklayan bütün yerli ve yabancı müşterilerine bu eğitimleri sağlamaktadır.