KURUMSAL

Hakkımızda

Tansal Marine Turizm Ticaret ve Sanayi AŞ. 1987'de turizmin Türkiye'ye ilk geldiği yıllarda, Antalya'da faaliyet göstermeye başladı. İlk yıllarda su sporları ile ilgili hizmet veren firmamız,1996 yılında ilk teknesi olan Paraşüt Teknesi'ni yaptı. Tansal Marine zamanla ürettiği sürat teknelerini uluslararası platforma taşıyarak, Arap ve Avrupa ülkelerine kendi tasarladığı ürünleri satmaya başladı. Firmamız, 2000 yılında Dubai'de, 2005 yılında Maldivler'de, 2013'te Kazakistan'da su sporları istasyonu kurdu. Kuveyt'e deniz otobüsü olarak katamaran gönderdi. Firmamız burada bulunan istasyonlara kurulum, eğitim, bakım, servis için uzman bir ekip gönderdi.

Tansal Marine ekibi, hızlı üretim, müşteri memnuniyeti ve müşterinin isteğini ön planda tutarak çalışmaktadır. Firmamız kurulduğu yıllarda bir tekne üretirken, titiz çalışmaları sonucu yılda ortalama 50-60 tekne üreten bir firma haline geldi. Kendi alanında en konforlu olan Katamaran, Tansal Marine'de üretilmektedir. 3 oda 1 salon ya da 2 adet master çift kişilik kamara, 1 suit kabin mutfak gibi müşteri isteğine bağlı özellikler, iç dizaynlar firmamız tarafından yapılmaktadır. Kişiye özel tasarım ürünler yapan Tansal Marine, 14 metre boyunda Tancat 46 Sea Bus modeli katamaran yaptı ve Kuveyte bulunan müşterisine teslim etti.

Kurulduğu günden bugüne emin adımlarla denizcilik sektöründe yer edinen Tansal Marine, dünyanın önde gelen pek çok markasının Antalya Bölgesi distribütörü olarak hizmet vermektedir. Firmamız kendi ürettiği teknelerin dışında, bayisi olduğu markaların da satışını yapmaktadır.

Tansal Marine tekne üretimi ve satışı, yabancı markaların temsilciliğinin yanı sıra, su sporlarına malzemelerinin ihracatı da yapmaktadır. Bu bağlamda, firmamız 2012 yılında Antalya İhracatçılar Birliği'nin başarılı ihracatçılara yönelik düzenlediği törende, tekne alanında ödül alarak kurumsal markasını güçlendirmeye devam etmiştir.

Dürüst hizmet ve samimi iletişim temelli hizmet politikası ile faaliyet gösteren Tansal Marine, denizcilik ve gemicilik sektörünü takip etmek ve kendini tanıtmak için yurt içi ve yurt dışında fuarlara katılmıştır. Almanya, Hollanda, Dubai, Hırvatistan gibi ülkelerdeki fuarlarda hem denizcilik sektörü ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip etmiş hem de ürünlerini sergileyerek kendi markasını ve Türkiye'yi temsil etmiştir. Denizcilik sektöründe kurulduğu yıldan bugüne iddiasını sürdüren Tansal Marine, 2,5 metre ila 10 metre arasında değişen su üstü, su altı malzemelerinin, teknelerin ve yatların üretimini yapmaktadır. Alanında fark yaratan firmamız, denizcilikle ve denizle ilgili olan her kesime hitap etmektedir. Kurumumuz bünyesinde, sipariş üzerine özel üretim yat ve tekne tasarımı yapılmaktadır. İsteğe göre imalat yapan Tansal Marine, sportif tekneler dâhil birçok teknenin tasarımına imza atan bir firmadır.